Organizatorzy

SamorządStudentów

SAMORZĄD STUDENTÓW SGH

Samorząd to największa organizacja studencka na naszej Uczelni – jego członkiem jest według Statutu każdy student, ale aktywnie działa z Nami około 150 osób z różnych lat studiów. Pomożemy Ci w przyznaniu stypendium, miejsca w akademiku, przygotowaniach do Sesji i innych uczelnianych kwestiach.

INICJATYWY

Samorządowcy, poza działaniami statutowymi, organizują szeroką gamę projektów, które mają na celu nie tylko organizowanie życia studenckiego, ale również dbanie o integrację środowiska akademickiego i współpracę z Partnerami Korporacyjnymi – są to targi, warsztaty, konferencje, szkolenia, Bieg SGH. Tymi, które są teraz dla Was najbardziej atrakcyjne są Dni Adaptacyjne oraz Wielkie Zwiedzanie Warszawy. Oba projekty mają na celu integrację studentów.

DOŁĄCZ DO NAS!

Nie prowadzimy żadnej rekrutacji – wystarczy, że odwiedzisz nas w naszym Biurze na Antresoli (nad głównym wejściem do Budynku G) i zaczniesz razem z nami działać. Wśród różnorodnych inicjatyw z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Możemy Ci zagwarantować, że w tym gronie z pewnością nie będziesz się nudzić.

SS_SGH_KOLOR_BIAŁE_TŁO